Як доглядати за натяжною стелею

Натяжной потолок чистота

Серед всіх наявних матеріалів для обробки стель, натяжні стелі вважаються одним з найбільш зручних і невимогливих по догляду в експлуатації. Вони як все оздоблювальні матеріали мають свої переваги і недоліки. Натяжні стелі довговічний і надійний, не збирають пил і бруд, вологостійкі і не сирiють. Але перераховуючи переваги, у споживачів, можливо, виникає питання, невже за натяжними стелями не потрібно доглядати.

Однак догляд в деяких випадках все ж може знадобитися. Особливо це може знадобитися після ремонту, а також у ванній кімнаті і на кухні. У даній статті ми докладно опишемо, весь процес догляду за натяжними стелями і її різновидами, а також торкнемося процес мийки і сухого чищення стель після ремонту, у ванній кімнаті і на кухні, закріплюючи матеріал фото інструкціями.

Як доглядати за натяжною стелею з тканини

Догляд за натяжними стелями не вимагає особливих умов і зусилля. Цей аргумент стосується тільки матових і глянсових полотен (ПВХ), але вибираючи натяжні стелі з тканини, доведеться трохи повозитися. У порівнянні полотен з ПВХ, тканинні полотна має ряд недоліків. Як і будь-яка тканина збирає на себе пил і може швидко потемніти, а також вбирають запахи і не утримують воду.

Догляд за тканинними стелями вимагає дбайливого звернення до себе, ніж стелі на основі ПВХ. Їх слід помити, використовуючи вологу ганчірку, бажано, що б ганчірка ні виділяла колір. Намагайтеся довго не терти на полотні одне і те ж місце, щоб уникнути затерли.

Чистку тканинних полотен також можна виробляти щіткою з м’яким ворсом. При сильному забрудненні слід застосовувати порошковий розчин Аріель. Не допускається мити тканинні стелі хімічними розчинами (Уайт спирт, рідинами для миття вікон), такі засоби можуть, нанівець зруйнувати структуру тканини.

Як доглядати за натяжною матовим і глянсовим стелею

Потолок в чистоте

Матові натяжні стелі виготовлені з тканини, але порівнюючи, з тканинним полотном просякнуті поливинилхлоридом (ПВХ). Ширина полотен становить 5 метрів. Основа глянцевого натяжної стелі, виготовлена з чистого ПВХ, і має ширину полотен в 2 метри. Доглядати за такими стелями досить простий і не вимагає особливих навичок при дотриманні певних правил.

  • Натяжні стелі з ПВХ (матові і глянцеві) рекомендуються протирати вологою м’якою тканиною, що не залишають ворсинок як фланель, оптимальним варіант – мікрофібра. При необхідності допустимо використання рідини для миття скла.
  • За відходом натяжних стель також можна використовувати пилосос, але заздалегідь хочемо попередити: не використовувати жорстку щітку-насадку щоб уникнути подряпин.
  • Не варто сильно, натискати при митті і чищенні на полотна, стикаючись з поверхнею основного стелі, нерівності і відколи можуть неабияк зашкодити полотно.

Будь-який ремонт не обходиться без залишку будівельного сміття і пилу. Зазвичай натяжні стелі рекомендуються встановлювати після ремонту, але що робити, коли стелі вже встановлені, а при цьому ви збираєтеся зробити косметичний ремонт. Тут слід спиратися на описані вище інструкції – волога ганчірка в руки і вперед.

Як доглядати за натяжною стелею на кухні та у ванній

потолок без пыли

Ванна і кухня – це одні з тих кімнат в приміщенні, де натяжні стелі найбільше впливають забруднення і псування. На кухні при приготуванні їжі або смаження рибної продукції, можуть виникати такі ситуації, коли бризки жиру можуть пошкодити стіни і стелі. Або на новорічне свято ви відкрили на кухні пляшку шампанського, а бризки залипнули на стелі.

У ванній кімнаті можна спостерігати висохлі сліди краплею води. У таких випадках потрібно використовувати вологу серветку використовуючи мильний розчин.

Далі слід повторно пройтися чистою ганчіркою і насухо протерти залишки мила. Тут головне своєчасний догляд, не можна плями залишати на потім, далі буде важче їх видалити.

Якщо своєчасно видаляти плями і бруд, за допомогою рідким миючим засобом, то такий натяжна стеля збереже своє бездоганне ідеальний стан на довгі роки.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *