Коли потрібна заміна склопакета на вікнах?

Якщо старі дерев’яні вікна потрібно було обклеювати на зиму, то з новими пластиковими конструкціями така необхідність відпала. А ще в кімнатах стало тихіше, на підвіконнях пропала пил. Також ви не помітите протягів, продування, вогкості, якщо вікно встановлено правильно, а в його комплектації використана якісна фурнітура.

Коли міняти склопакети?

Щоб зберегти всі позитивні характеристики вікон з ПВХ профілю, важливо бережно їх експлуатувати, правильно доглядати.

Причини для заміни ущільнювача

За щільність прилягання рухомої стулки до рами, відсутність продування і протягів відповідає ущільнювач. Завдяки йому більше не потрібно думати про обклеювання віконних рам на осінньо-зимовий період. Або боротися з постійною присутністю пилу на підвіконнях.

Більшість ПВХ профілів виготовляється німцями або дочірніми підприємствами за їхньою технологією. Такі рами комплектуються гумовими шнурами з гарантією на експлуатацію в 5-10 років. Терміни використання можуть бути змінені через кліматичних умов в конкретному регіоні.

Щоб розуміти, коли і навіщо потрібно міняти ущільнювач на пластикових вікнах, зверніть увагу на такі факти:

  • стулка стала легше притягатися ручкою;
  • в районі віконного отвору початок продувати;
  • з’явився протяг в кімнаті.

Перераховані причини є приводом звернутися у фірму по ремонту вікон. Крім підтримки комфортного мікроклімату, догляд і своєчасна заміна зношеного ущільнювача продовжить терміни експлуатації самого профілю. А це означає, що ваше вікно може прослужити навіть довше строків, заявлених виробником.

У яких випадках потрібно міняти склопакет?

Розбите скло в ПВХ вікнах – явище нерідке. Причиною може бути влетів важкий предмет або сильного удару стулки в момент закривання. Настільки ж часто зустрічається і проблема розгерметизації. Це, коли виробник використовував неякісний герметик по периметру склопакета, погано його закріпив або монтажники порушили технологію установки.

У таких випадках спостерігається:

  • конденсат, який осідає на внутрішній поверхні скла (в самих камерах);
  • візерунки в морозну погоду в тій же частині склопакета;
  • скупчення бруду, потрапляння пилу.

До випадків, коли потрібна заміна склопакета на вікнах, відноситься і поява незначних тріщин на одному з стекол. Згодом вони «розростаються», порушуючи герметичність і функціональність самого вікна. Тому, послуга заміни пошкодженого скла або пакета повністю є затребуваною, а також обходиться дешевше покупки нового вікна.

Що стосується заміни лише одного скла, то це вигідно власникам броньованих конструкцій або з кольоровими, тонованими, нестандартними стеклами. До останніх відносяться арочні, круглі, трикутні рами з таким же заповненням. В інших випадках дешевше міняти пакет повністю, навіть якщо пошкоджено тільки одне полотно.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *